Sari la conținut

Welcome to xGaming Community
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Poză

Prezentare - Kaiac.

• Te rog autentifică-te pentru a răspunde
2 răspunsuri la acest topic

Kaiac

Kaiac

Newbie

• Group:
    Members
  • Member ID:
    5
  • Warns:
    0
Nickname: Kaiac(Marius Andrei).

De ce ai ales sa joci pe xgaming.ro?: Pentru ca am mai jucat in trecut si am decis sa ma reapuc deoarece este un server de durata cu staff serios, chiar si prin 2017 era un staff foarte serios un scripter bun si capabil, si am decis sa ma reapuc.

Cum ai aflat de xgaming.ro?: Pai in primul rand am aflat in 2016 de la AloNe, nu am jucat pe atunci dar m am apucat in 2017.

Ce ţi-a placut la serverul nostru?:Mi-a placut totul + cand am obtinut functia de (Helper - Admin) am cunocut stafful mai bine si este un staff foarte de treaba si capabil(era), acum sa vedem noul staff(excludem qTazy si AloNe).

Pana acum esti mulţumit de serverul nostru?:Da, sunt foarte multumit.

In ce facţiune doresti sa intri si de ce?: Avand in vedere ca am fost rank 6 in trecut in departament, tot intr-un departament a-s vrea sa ma alatur, vreau sa ma alatur pentru ca sunt obisnuit cu dep, si am experienta necesara.

Caţi ani ai şi unde locuieşti?: Am 17 ani(peste 2 luni), si sunt din orasul Giurgiu.

Eşti elev/student? Daca da, in ce clasa eşti?: Sunt elev la liceul 'Maiorescu' din 'Giurgiu', dar pe langa scoala mai si muncesc.

Care este serialul tau preferat?: Nu am un serial anume, dar prietena mea se uite la 'Casa De Papell' si presupun ca a inceput sa-mi placa si mie :D.

Ce gen de muzica asculţi?:Trap si Manele.

Ce alte jocuri joci?: CSGO, StandOff2, Payday 2, Brawhalla.

Ce faci in timpul liber pe langa SA:MP?:Ma joc fotbal, antrenamente, invat, lucrez ca toti adolescentii :)).

Ce planuri de viitor ai?: In real life, a-s dorii sa devin 'Next UFC Champion European' pentru ca sportul meu este (kempo-mma).

Asa decurge viata mea, un +1 m-ar ajuta.

• Lui qTazy, Kaiac și ζ͜͡Kill3r.™ îi place asta

qTazy

qTazy

King of San Andreas

• Group:
    Owner
  • Member ID:
    2
  • Warns:
    0

Bun venit pe comunitatea xGaming!

• Kaiac le place asta